Wystawy

Grand International Premior

15 x Ex 1
13 x NOM BIS
4 x BIS
1 x BOS
1 x BOB3


Cieszyn 2013

Bez tytułu1

20.07 ~ Ex 1

Ładne proporcje, średnio-mocna budowa. Głowa dobra, płaska na szczycie. Oczy duże, okrągłe, jasnoniebieskie. Uszy średnie, niemal małe, dobrze osadzone. Futro średniej długości, kolor dopiero się pojawia. Ogon dobrej długości, ale z załomkiem. Kondycja dobra.

~ Mrs. Olga Komisarova, EE

Wrocław 2014

Bez tytułu1

06.09 ~ Ex 1, CAP, NOM BIS

Długie ciało, o dosyć mocnym kośćcu. Szeroka głowa. Oczy duże, okrągłe, o doskonałej, niebieskiej barwie. Uszy średniej wielkości, dobrze osadzone. Futro średniej długości, o jedwabistej teksturze i doskonałej barwie. Ogon średniej długości, dobrze wykończony. Doskonała kondycja. Miła dama.

~ Mrs. Svetlana Stoliarova, BY

Bez tytułu1

07.09 ~ Ex 1, CAP, NOM BIS, 1 głos

Ciało o dobrych proporcjach. Głowa poprawna, gdy kot jest rozluźniony. Uszy średniej wielkości, dobrze osadzone. Futro o doskonałej teksturze, poprawne znaczenia i rozłożenie bieli. Ogon doskonale proporcjonalny. Doskonała kondycja. Miła dama, ale musi się zrelaksować, żeby osiągnąć pełną harmonię w wyglądzie.

~ Mrs. Olga Sizova, RU

Bez tytułu1

World Cat Show Praga 2014

25.10 ~ Ex 1, CAP

Ciało o dobrym rozmiarze i wadze, dobrze zbudowane. Głowa szeroka, doskonały profil, płaska na szczycie. Oczy o ślicznym kształcie, kolor mógłby być głębszy. Uszy dobrze osadzone, o ładnym rozmiarze. Futro o jedwabistej teksturze, doskonałe szylkretowe znaczenia, ładne rozłożenie bieli. Ogon dobrej długości. Futro czyste i dobrze przygotowane do wystawy. Kotka nieco zdenerwowana, ale bardzo słodka!

~ Mrs. Satu Hamalainen, FI

~ Premior ~


Poznań 2014

Bez tytułu1

09.11 ~ Ex 1, CAPIB, NOM BIS, 1 głos

Doskonała budowa ciała, doskonałe nogi, doskonała, szeroka klatka piersiowa. Głowa o doskonałym kształcie, pyszczek mógłby być trochę dłuższy, a czoło nieco wyższe, za to szczyt głowy jest doskonale płaski. Oczy o doskonałym kształcie, jasnoniebieskim kolorze. Uszy doskonałej szerokości u podstawy, doskonale osadzone. Futro doskonałe. Ogon średniej długości. Doskonała, silna dziewczyna. Słodka dama.

~ Mr. Mateusz Jędrzejewski, PL

Łódź 2014

Bez tytułu1

20.11 ~ Ex 1, CAPIB, NOM BIS, 1 głos

Ciało doskonałej wielkości, silne, proporcjonalne, o doskonałym kośćcu. Głowa o doskonałym kształcie, doskonale rozwinięta ♥ ♥ ♥ Oczy o doskonałym kształcie, kolorze i ekspresji. Uszy doskonałej, średniej wielkości, doskonale osadzone. Futro doskonale wybarwione, doskonale jedwabiste, o doskonałej długości. Ogon o doskonałej, średniej długości, obfity w futro. Urocza dama ♥

~ Mrs. Marta Ziemiańska, PL

Ostrava 2015

Bez tytułu1

10.01 ~ Ex 1, CAPIB, NOM BIS, BIS

Ciało o doskonałych rozmiarach, doskonałych kształtach, doskonały kościec, doskonała muskulatura. Doskonały kształt głowy, doskonały rozmiar, doskonały profil, bardzo dobre czoło, doskonała broda i policzki. Doskonały rozmiar, osadzenie, kształt oczy, super ekspresja. Uszy o doskonałym rozmiarze, osadzeniu, kształcie. Futro – SUPER ♥ ogon doskonałej długości. Doskonała kondycja wystawowa. Urocza dama ♥

~ Mr. Khaled Youssef, CZ

~ International Premior ~


Bez tytułu1

11.01 ~ Ex 1, CAGPIB, NOM BIS, BIS

Doskonałe proporcje ciała. Harmonijna głowa, dobry profil i policzki. Oczy o doskonałym kształcie, piękny niebieski kolor. Doskonałe uszy. Doskonałe miękkie i gęste futro, z doskonałymi białymi znaczeniami. Doskonały ogon. Doskonała kondycja wystawowa. Miła dama.

~ Mr. Robert Lubrano, FR

Bielsko-Biała 2015

Bez tytułu1

14.02 ~ Ex 1, CAGPIB, NOM BIS, BOS

Duża, silna dama. Głowa o doskonałym rozmiarze i kształcie, dobry pyszczek i broda, bardzo dobry profil i czoło. Oczy o doskonałym rozmiarze, kształcie, osadzeniu, mogłyby być bardziej niebieskie. Uszy o doskonałym rozmiarze i osadzeniu. Futro o doskonałej strukturze i jakości, w doskonałej kondycji. Ogon o doskonałej długości i ofutrzeniu. Doskonała kondycja. Nieco zestresowana, ale przyjacielska.

~ Mrs. Dagmara Łukasik, PL

Bez tytułu1

15.02 ~ Ex 1, CAGPIB, NOM BIS, BIS, BOB3

Duża i silna dziewczyna, harmonijna budowa. Głowa o doskonałym kształcie, profilu, pyszczku, brodzie. Oczy o dosyć głębokiej, niebieskiej barwie. Uszy o doskonałym rozmiarze i osadzeniu. Futro doskonale gęste, średniodługie, doskonałe znaczenia, doskonała tekstura. Ogon doskonałej długości. Doskonała kondycja. Nieco nieśmiała.

~ Mrs. Daria Łukasik, PL

Wrocław 2015

Bez tytułu1

07.03 ~ Ex 1, CAGPIB, NOM BIS

Muskularne ciało. Głowa w kształcie klinu. Oczy wielkie, owalne, bladoniebieskie. Uszy o doskonałym kształcie, rozmiarze, dobrze osadzone. Futro o doskonałej jakości i teksturze, ładny kontrast. Ogon dobrze ofutrzony. Doskonała kondycja wystawowa, uroczy temperament.

~ Mr. Martin Kabina, CZ

08.03 ~ Ex 1, CAGPIB, NOM BIS

Doskonałe proporcje ciała. Doskonała głowa, doskonały profil, doskonały kształt klinu. Oczy doskonałe, doskonały kolor. Futro doskonałej długości. Ogon doskonałej długości i o doskonałym futrze. Kondycja doskonała.

~ Mrs. Gina Grob, LI

Kościan 2015

005

18.04 ~ CAGPIB, NOM BIS, BIS

Doskonałe rozmiary, doskonałe ciało i kościec, doskonałe nogi. Głowa o doskonałym rozmiarze, piękny kształt, doskonała broda, piękny profil. Oczy o doskonałym kształcie i rozmiarze. Ładny kolor, piękna ekspresja. Uszy o średnim rozmiarze, pięknie osadzone. Futro doskonałej długości, doskonała tekstura i jakość, doskonale jedwabiste, uroczy kolor. Ogon doskonale, doskonale ofutrzony. Doskonała kondycja. Prawdziwa diva! ❤

~ Mrs. Britta Busse, DE

Wrocław 2015

05.09 ~ CAGPIB, NOM BIS

Muskularna i elegancka kotka na mocnych łapach. Głowa o bardzo dobrym kształcie z ładnym profilem i czołem. Oczy o bardzo dobrym kształcie, jasne ale o równomiernym kolorze. Uszy dobrze osadzone, zaokrąglone. Futro o ładnie z ładnie pomalowanym tortie. Ogon proporcjonalny. Bardzo dobra kondycja. Słodka kotka.

~ Mr. Marek Chadaj, PL

06.09 ~ CAGPIB, NOM BIS

Średniej wielkości kot o dobrej strukturze kośćca i dobrych proporcjach. Głowa mogłaby być szersza, profil, czoło i broda ok. Oczy o doskonałym kształcie, kolor mógłby być głębszy. Ułożenie i wielkość uszu ok. Doskonała tekstura futra, przygotowanie i prezentacja ok. Ogon w odpowiedniej proporcji do długości ciała. Doskonała kondycja. Nieco zestresowana ale miła dziewczyna.

~ Mr. Gerardo Fraga, ES

~ Grand International Premior ~

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s