Cukierki kończą 2 tydzień życia

Celebron

096.jpg

kocurek

blue/seal? mitted mink z lynx

obserwacja

Celeborn wciąż przoduje w roli luzaka – to totalna kocia laleczka. Chłopak godzi się na wszystko – lubi być brany na ręce, oglądany, ważony, tulony.

Calaquendi

172.jpg

kotka

seal tortie bicolor mink z lynx

rezerwacja

Ta rezolutna panienka już od kilku dni z zaciekawieniem eksploruje otocznie kojca. Jest bardzo kontaktowa w stosunku do innych kotów – jako pierwsza poznała swojego tatę, Berena i Cioteczkę Aurelkę, podejmuje też pierwsze próby angażowania pozostałych kociąt w zabawy.

Ciryon

144.jpg

kocurek

blue/seal? mitted mink z lynx

obserwacja

Ciryon przypomina Celeborna nie tylko z wyglądu – temperamenty też mają łudząco podobne. Kocięctwo upływa mu w dalszym ciągu na bezstresowych drzemkach u cyca.

Calma

179.jpg

kotka

seal (tortie?) bicolor mink z lynx

obserwacja

Calma coraz śmielej podąża śladami swojej siostry – kilka razy odważyła się już wyjść za Calą i eksplorować wielki świat poza granicami kojca. Bardzo często oglądamy ją wchodzącą w interakcje z innymi kociętami – zapowiada się na koteczkę lubiącą towarzystwo.

Carnil

183.jpg

kocurek

red bicolor mink (z lynx?)

wstępna rezerwacja

Carnil wciąż jest nie do podrobienia. Jego trademark to wywalony na wierzch języczek – po tym poznać, że trybiki w jego małej główce wchodzą na najwyższe obroty i maluch lada moment przystąpi do jakiegoś ekscentrycznego przedsięwzięcia – typu poszukiwanie cycucha na plecach mamy.

Celebriana

182.jpg

kotka

seal mitted/bicolor? mink z lynx

obserwacja

Celebriana to słodycz w czystej postaci. Jest jak eteryczny elfik, można rozpłynąć się na jej widok. Jest też bardzo zagadkowa. Kiedy już zdecydowała się na bycie pręguskiem, zadała nam kolejną zagadkę – pomimo idealnego, bicolorkowego V na pysiu, jej łapki wybarwiły się w perfekcyjne mittedki.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s