Dzieciaki kończą 1 tydzień życia

Durin

130.jpg

kocurek

seal mitted z lynx?

obserwacja

Podczas gdy inne kocięta wyróżniają się na ten moment głównie powoli zarysowującymi się cechami wyglądu – Durin znalazł inny sposób na wyjście przed szereg. Ten rozkoszny maluch mruczał zanim jeszcze dobrze się urodził, co było dla nas nie lada zaskoczeniem. I nic się nie zmieniło – Durin szlifuje kunszt mruczenia przy każdej możliwej okazji, wypełniając kojec radosnym terkotem.

Dis

131.jpg

koteczka

blue mitted z lynx?

obserwacja

Słodka Dis w pierwszym tygodniu życia dała się poznać jako nieziemska przylepa – ciężko jej zrobić indywidualne zdjęcie, bo niemal zawsze śpi wtulona w rodzeństwo lub którąś z mam.

Dior

135.jpg

kocurek

seal mitted mink

zarezerwowany

Dior jest pierwszym zarezerwowanym kociakiem z tegorocznego przychówku – ogromnie się cieszymy, bo zamieszka ze swoim przyrodnim bratem z miotu A, Atanim.

Dain

082.jpg

kocurek

seal mitted z lynx?

obserwacja

Dain, choć najdrobniejszy z miotu, wie jak podkreślić swoją indywidualność. Jest jednym z tych kociąt, które zapatrzyły się w tatę i postanowiły za pomocą przerysowanego blaze poudawać bicolorki – z tym że Dain dodatkowo tak zabawnie pociapał sobie do tego nosek, że nie potrzebuje już wstążeczki, by go odróżnić od rodzeństwa.

Dash

084

koteczka

seal mitted z lynx?

Dash to elegancka panienka – kolejny oszukany bicolorek w miocie. Ona postanowiła jednak zaakcentować swoją wyjątkowość wybarwiając sobie na nosku elegancki pieprzyk, niczym prawdziwa diva.

Duma

103

koteczka

blue mitted z lynx?

Duma nie da sobie w kaszę dmuchać! Podczas gdy inne kocięta sygnalizują swoje potrzeby skromnie popiskując, Duma posługuje się w tym celu wrzaskiem, którego nie powstydziłaby się śpiewaczka operowa. Wszyscy w domu wiedzą, kiedy Duma zgłodnieje lub zgubi drogę do rodzeństwa – nie sposób tego przegapić.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s