BoysBand kończy 5 tydzień życia

Kocięta na dobre rozsmakowały się już w mięsie, z zapałem pałaszują barfa, ale największym zainteresowaniem cieszą się posiłki whole prey. Kociątka dokonały też niemożliwego – nauczyły swoją mamę jedzenia zgodnie z tym drugim modelem żywienia.

DSC_0266

Kociaki są już bardzo samodzielne. Gdy upał doskwiera, zaszywają się w niedawno odkrytej “jaskini” za zamrażarką, a w pozostałym czasie z wielką zwinnością biegają, wspinają się i skaczą, a gdy się bawią brzmi to, jakby po naszym salonie biegało stado małych słoniątek. Pilnie uczą się korzystania z kuwety, delikatności w zabawie oraz tego, że ludzka ręka jest od głaskania, a nie do podgryzania.

 059 058

Bëor

047

Bëor to przesłodki mały wariat, który nie przepuści okazji do zabawy. Zasadza się, przyczaja, wyskakuje zza rogu, biega i jeśli trzeba to krzyczy nawołując kompanów do zabawy. Ludziom uwielbia sprzedawać całusy.

Brego

055

Brego to bardzo rezolutny kociak. W minionym tygodniu jako pierwszy przypuścił włam na kanapę, gdzie bawił się w berka z Ciocią Aurelką. To mały indywidualista, który jest bardzo kreatywny w wymyślaniu miejsc, w których może sobie uciąć w spokoju drzemkę.

Borgil

043

Borgila wszędzie jest pełno, zupełnie jakby było go co najmniej dziesięć sztuk. Jak Bëor lubi rozdawać całusy, tak Borgil uwielbia je dostawać. Często wyciąga pysio po całuska i wymownymi machnięciami małej łapeczki upomina się o kolejne.

Bard

043

Ten ryś w wersji mini jako pierwszy zaczął odkrywać zalety prokociego wystroju wnętrz. Po drapaku wspina się już jak mała wiewióreczka i jest ogromnym fanem wszelkiego rodzaju zabawek.

Beleg

049

Beleg to wielki smakosz i zawzięty mięsożerca. Rozpoznać go można po tym, że najczęściej chodzi cały utytłany w tym, co ostatnio jadł.

Jak wspomniałam na samym początku wpisu, w życiu tak dziwnie bywa, że ten kto powinien uczyć innych, sam przez przypadek uczy się najwięcej. SuperMama od swoich dzieci nauczyła się jeść posiłki whole prey, które wcześniej z obrzydzeniem omijała szerokim łukiem. Teraz wcina je z takim zapałem, jakby chciała nadrobić całe życie celibatu i już po tygodniu wychodzi jej to na zdrowie – oby tak dalej, Tula!

4869

Aurelka i Arda bardzo chętnie podglądają kociątka, czasem również – wciąż jeszcze nieśmiało i z dużą ostrożnością – zaczepiają maluszki do zabawy.

4866  4868

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s