BoysBand kończy 4 tydzień życia

Kociaki są już tak bardzo dorosłe, że ani myślą pozostawać dłużej w bezpiecznym kojcu. Ku niezadowoleniu troskliwej mamy, coraz śmielej eksplorują wielki świat, w naszym salonie stanęły więc znów zasieki, które mają za zadanie uchronić kocięta przed zapuszczaniem się w mniej bezpieczne zakątki mieszkania.

056

Kilka dni temu jeszcze maczały łapki w miseczce, a dopiero potem zlizywały z niej wodę – dziś już potrafią pięknie pić prosto z miski, choć czasem nieopatrznie umoczą sobie nosek. Zaczynają też powoli mięsną inicjację. Gotowość przyjmowania stałych pokarmów zasygnalizowały… podjadając żwirek z kuwety – jak na dzieci Tuli przystało, ech.

054 055

Bëor

039

Słodziutki Bëor, gdy tylko spostrzeże, że gdzieś odbywa się jakieś głaskanie, w którym on nie bierze udziału to czym prędzej podrywa się na łapki wydając przy tym zabawne sapnięcia, brzmiące jak oburzone och! och! och!. Rozczulający z niego pieszczoch.

Brego

047

Brego powoli daje się nam poznać jako kociak, który dobrze czuje się sam ze sobą. Nie jest tak towarzyski w stosunku do innych kotów jak jego bracia i sprawia wrażenie, jakby wolał mieć człowieka tylko dla siebie.

Borgil

029

Borgil we wszystkim chciałby być naj. Jest największym pieszczochem i największym urwipołciem. Pierwszy rano wybiega z gniazda i ostatni wraca do niego wieczorem. To on pierwszy rozsmakował się w mięsie, a nawet skosztował już zalążków jaj z ciocinej przepiórki.

Bard

038

Bard jest wręcz rozbrajająco słodki. Rozkłada nas na łopatki, gdy próbuje złapać lampionik na koniuszku swojego niedobarwionego ogonka. Jako pierwszy z kociąt zaczyna rozumieć do czego służy drapak.

Beleg

038

Beleg jest bardzo śmiałym i rozrywkowym kociakiem. Coraz częściej szuka zgrywu na spółkę z Borgilem, choć nie jest aż tak żywiołowy jak brat. Uwielbia za to pieszczoty i jak tylko ma okazję, gramoli się nam na kolana.

SuperMama jest Super jak zawsze…

DSC_0299

SuperCiocia coraz śmielej zaczepia kociątka przez kratki, a SuperSiostra na swój okrutny sposób jest naprawdę świetną siostrą – ogłusza muchy i przynosi je kociątkom do zabawy…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s