BoysBand kończy 3 tydzień życia

Kociaki skończyły już 3 tydzień życia.

Są już niemal cztery razy większe niż w dniu narodzin. Coraz lepiej reagują na dźwięki, coraz lepiej widzą. Poruszają się jeszcze dosyć pokracznie, ale to nie przeszkadza im w podejmowaniu prób dezercji, które oczywiście bardzo irytują ich mamę. Coraz częściej wchodzą w interakcje między sobą, zaczepiają się zapraszając do zabawy i odbywają prześmieszne walki w zwolnionym tempie. Bardzo powoli odkrywają też tajniki dbania o swoją higienę.

Bëor

022

Bëor z dużym zaangażowaniem kontynuuje karierę łazika, do czego ostatnio doszły jeszcze przesłodkie zaczepki, mające na celu zapraszanie rodzeństwa do zabawy.

037

Brego to bardzo grzeczny kociak. Tak jak to sobie wymarzyła jego mama, na zmianę je, daje się myć i śpi. Jest bardzo spokojny i lubi pieszczoty, które często nagradza mruczeniem.

Borgil

027

Borgil jest najśmielszy z całej piątki. Wszędzie go pełno i jeśli gdzieś się dzieje jakiś zgryw, to zawsze możemy być pewni, że Borgil aktywnie bierze w nim udział.

Bard

030

Drobniutki Bard to kociak jedyny w swoim rodzaju. Biała lampeczka na końcu sealowego ogonka sprawia, że wśród gromadki kociąt to zawsze do niego pierwszego ucieka człowiekowi oko.

Beleg

031

Beleg wciąż jest bardzo podobny do brata, Brego, lecz na ten moment wydaje się być nieco śmielszy. Coraz częściej wymyka się z kojca w poszukiwaniach człowieka do przytulania.

SuperMama bezzmiennie jest Super, SuperSiostra jest coraz bardziej super, a i SuperCiocia również zaczyna superować, choć jeszcze pewniej się czuje zachowując zdrowy dystans.

4864

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s