BoysBand kończy 2 tydzień życia

Kociątka skończyły już 2 tydzień życia. Wszystkie otworzyły już oczka i z ciekawością zaczynają eksplorować świat wokół nich. Każdorazowe otwarcie kojca wywołuje ogromną ekscytację i radosne piski. Kociaki korzystają z każdej okazji, by na chwiejnych łapkach stawiać pierwsze kroki w naszym salonie. Lgną do człowieka, i w prześmieszny sposób próbują się o nas ocierać, mrucząc jak małe traktorki. Ogromną część czasu spędzamy głaszcząc wystawiane w tym celu brzuszki i drapiemy śliczne, maleńkie kocie bródki. Chłopaki zapowiadają się na niesamowitych pieszczochów.

052

Bëor

018
Bëor waży obecnie 298g i jak wszystkie kociaki, jest przeogromnym słodziakiem. Gdy podchodzimy do kojca, to zwykle on pierwszy zadziera na nas główkę. Wciąż ogromny z niego łazik, choć na ten moment woli eksplorować wnętrze kojca.

Brego

027

Brego waży 307g i jest bardzo rozmruczanym kociakiem – mruczy chyba najgłośniej i najczęściej z całej piątki.

Borgil

023

Borgila (313g) najczęściej widzimy zwiedzającego coraz to dalsze zakamarki salonu.Jest bardzo śmiałym i ciekawym nowych rzeczy kociakiem.

Bard

022

Bard jest najdrobniejszym kociakiem w tym miocie (272g), ale ma zdecydowanie największą osobowość. Nie da się go pomylić z żadnym z innych kociaków.

Beleg

027

Beleg z wagą 314g jest największym z kociątek. Zarówno z wyglądu jak i zachowania do złudzenia przypomina swojego brata, Brego. Obaj są bardzo spokojnymi, rozkosznymi maluchami i trudno ich od siebie odróżnić.

Super Mama wciąż ma się super, ale nic dziwnego, skoro ma taką dzielną kocią nianię do pomocy:

051

Advertisements

2 thoughts on “BoysBand kończy 2 tydzień życia

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s