Kociaki mają już 8 tygodni

Nasze kociaki, choć są tak różne i każde wyątkowe, łączy pełen pakiet cech idealnego Ragdolla. Kocięta uwielbiają przebywać z człowiekiem i o ile czegoś gdzieś akurat nie psocą, to bardzo łatwo zlokalizować całą szóstkę w pobliżu nas. Są niesamowicie ufne i ciekawskie, bez problemu oddają się zabiegom pielęgnacyjnym, a szczotkę uważają za narzędzie do głaskania. Uwielbiają się bawić, ale nie pogardzą i przytulankami.

Przytulanki – no właśnie… Mama kociąt, nie od parady zowie się Tula.

3

Niektóre koty lubią głaskanie po brzuchu, inne drapanie pod bródką, jeszcze inne noszenie na rękach, albo całowanie w czółko… Tula lubi to wszystko i jeszcze więcej, a najlepiej – wszystko na raz. Natura miała więc duży wybór, obdarzając tulaśnymi genami jej dzieci.

Altáriel

70

seal tortie mitted lynx

wstępna rezerwacja

Mała, puszysta kuleczka miłości uwielbia całuski i głaski. Do tego stopnia, że często podczas głaskania, z tej całej radości pada nagle jak rażona prądem, nie wiedząc co ze sobą zrobić. Ugniata i mruczy, a potem zasypia – koniecznie z człowiekiem u boku.

Atani

48

seal mitted

rezerwacja

Atani to wielki amator całusków w nosek. Czasem zastanawiamy się – czy to jeszcze my całujemy jego, czy to już on całuje nas?

Ariena

50

seal tortie

rezerwacja

Ariena, podobnie jak Tula, uwielbia “tarmoszenie” po boczkach. Żadne tam delikatne gładzenie czy stonowane drapanie… dopiero trzęsące kotem na wszystkie strony tarmoszenie boczków sprawia, że pełen zadowolenia traktorek wchodzi na najwyższe obroty.

Aule

37

seal mitted

wstępna rezerwacja

Aule uwielbia drapanie po pleckach. Gdy uskuteczniamy tą pieszczotę, Aule prezentuje nam pełną gamę “kocich grzbietów” – w górę, w dół, w bok, w drugi bok… mrucząc przy tym jak szalony.

Arda

81

seal tortie mitted lynx

zostaje z nami

Arda – co tu dużo mówić, to Tula w wersji pro. Nie ważne jak głaszczą, byle głaskali. I byle dużo! Tylko jedną ręką? Jak to, przecież masz dwie! A przytulić przy okazji nie możesz? No pewnie, że możesz! I co się tak patrzysz? Zamiast patrzeć, dawaj całusy! No, teraz jest dobrze, tak trzymaj i ani się waż przestawać!

Anarion

62

seal mitted lynx

wstępna rezerwacja

Pozycja, w której najczęściej zastajemy tego kociaka, to brzuszkiem do góry. Trudno się powstrzymać przed wygłaskaniem tego białego brzusia – z czego Ani doskonale zdaje sobie sprawę!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s