Kociaki mają już 4 tygodnie

Altáriel

Rachel4

seal tortie mitted lynx

wstępna rezerwacja

Altáriel nie ma zamiaru przekazywać pałeczki pierwszeństwa żadnemu z kociątek – wciąż okupuje podium dla najsłodszego kociaka w miocie. Ten przeuroczy pyszczek po prostu rozbraja i powala na łopatki! Temu maleństwu nie sposób czegokolwiek odmówić.

Atani

507

seal mitted

wolny

Atani z każdym dniem coraz bardziej rozkochuje się w ludziach – z wzajemnością! Często podchodzi do nas na nieco jeszcze chwiejnych łapkach, przysiada i zadziera główkę, patrząc wyczekująco swoimi okrągłymi, niebieskimi oczętami w oczekiwaniu, aż weźmiemy go na ręce i wycałujemy jego uroczy pysio. Ma bardzo charakterystyczny wyraz mordki – wygląda na wiecznie uroczo zdziwionego.

Ariena

491

seal tortie

wstępna rezerwacja

Ariena wciąż z wyglądu przypomina małego, pluszowego niedźwiadka. Jej charakter jest nie mniej urzekający. To mała śmieszka, która nie przepuści okazji do zabawy – z równym zaangażowaniem zaczepia swojego wzrostu rodzeństwo, jak i ogromną mamę.

Aule

504

seal mitted

wolny

Nieśmiałość kociaka powoli odchodzi w zapomnienie, dzięki czemu rozkwita jego druga, towarzyska natura. Jedno się nie zmienia – kociak bardzo nie lubi być sam i ceni sobie zarówno towarzystwo innych kotów, jak i ludzi.

Arda

2

blue/seal? tortie mitted lynx

obserwacja

Ardusia to zjawiskowe maleństwo. Jest urocza, rezolutna, przytulaśna – a gdy tylko ją dotknąć, natychmiast uruchamia traktorek, tak głośny, że zagłusza mruczenie naszych dorosłych kotów.

Anarion

7

seal mitted lynx

wolny

To niesamowicie rezolutny kociak. Jako pierwszy z gromadki pałaszuje już mięsne mieszanki BARF równolegle do mleka mamy. Równie szybko co jeść karmę swojej mamy, nauczył się skąd się tą karmę bierze i kto ją podaje – jak tylko zorientuje się, że miseczka jest pusta, biegnie do drzwi kuchni oznajmić nam, że czas na dokładkę.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s