Aurelka na wystawie… podejście drugie

Aurelka zadebiutowała pierwszy raz na wystawie w zeszłym roku w Cieszynie… w skali kociego życia było to tak dawno temu, że nie warto o tym pamiętać – a na pewno nie pamięta tego Aurelka. Swoim drugim debiutem wystawowym była więc nieco zaskoczona, co wyraźnie akcentowała z pełnym zaangażowaniem. okrąglutkimi ze zdziwienia oczkami:

DSC_0507

W oba dni urzekła sędziów swoim dobrze zbudowanym ciałkiem, poprawną główką, oczętami o przepięknym niebieskim kolorze, odpowiednio osadzonymi uszkami, aksamitnym futerkiem i świetną formą, co zaowocowało dwoma nominacjami do Best in Show.

Aurelka pomogła też Pani Dagmarze Łukasik w zdaniu egzaminu na sędziego:

f3f8b4475b4af66fmed

A w BISie, choć była nieco zestresowana brakiem mamuni u swojego boku i choć nie udało jej się wygrać, wyglądała ślicznie, a my patrząc na nią, pękaliśmy z dumy.

DSC_0372

Aurelka na wystawie poznała swoje e-ciocie: Olę, Martę, Joasię i Anię. Ola sprezentowała Aurelci wędkę teleskopową, a Marta i Asia zwieńczyły prezent końcówką z piórek, przypominających największy przysmak Aurelci – przepiórkę. Podarunek był tak trafiony, że żadne słowa nie oddadzą wdzięczności Aurelki!

Dziękujemy też za zajrzenie do nas drugiego dnia Adriannie, Kamilowi i Beacie – jako że byłyśmy z Aurelką na wystawie same (Rafał bawił dzieci w domu), każda znajoma twarz umilała nam czas.

Aurelka z dumą prezentuje przepiękne medale:

DSC_0079 DSC_0036

DSC_0120 DSC_0112

DSC_0158 DSC_0171 

DSC_0170  DSC_0181

DSC_0221

… i po cichu zastanawia się nad kolejną wystawą.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s