Kociaki mają już 3 tygodnie

Altáriel

487

koteczka

seal tortie mitted lynx

wstępna rezerwacja

Malutka Altáriel to zdecydowanie najsłodsze z naszych kociątek. Jest bardzo delikatną koteczką o rozczulającym wyrazie pyszczka i anielskim temperamencie.

Atani

489

 

seal mitted

wolny

Atani to bardzo proludzki koteczek. Na nasz widok zabawnie zadziera główkę i robi rozczulającą, wyczekującą minkę. Bardzo lubi być brany na ręce i często zasypia w naszych dłoniach. Zapowiada się na pięknego kocurka o idealnym, ragdollowym temperamencie.

Ariena

422

blue tortie

wstępna rezerwacja

Ariena to największy kociak w miocie i na ten moment zapowiada się na kociątko o najlepszej budowie. Ta puszysta kuleczka przypomina bardziej małego niedźwiadka niż kota.

Aule

493

seal mitted

wolny

Aule to syneczek mamusi. Maluch jest jeszcze dość nieśmiały i najpewniej czuje się u boku mamy, lub wciśnięty między braci i siostry.

Arda

495

blue tortie mitted lynx

obserwacja

W tej koteczce pokładamy ogromne nadzieje – zarówno jej charakter jak i wygląd zapowiadają się fenomenalnie i są tym, czego szukamy u Ragdolla. Arda jest po prostu ulepszoną wersją swojej mamy – Tuli. Jeśli jej rozwój będzie postępował zgodnie z naszymi oczekiwaniami, Arda bez wątpienia zasili nasz plan hodowlany.

Anarion

500

seal mitted lynx

wolny

To urzekający kociak z fantastycznym, ragdollowym zwisem. Ani ufa człowiekowi bezgranicznie i jest w naszych rękach prawdziwą szmacianą lalką.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s